Uluslararası Nakliye, Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri

Hakkımızda

SC International Logistic olarak alanında uzman kadromuz ve 10 yıllık sektör tecrübemiz ile uluslararası nakliyat ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana çok sayıda ürünün hem şehirler arası hem de uluslararası taşımacılığını profesyonel şekilde gerçekleştirmiştir. Firmamız taşımacılık hizmetinin yanı sıra gümrükleme ve sigortalama hizmetleri de sunmakta, böylelikle müşterilerimizin taşınacak ürünleri ile alakalı tüm işlemleri tek elden gerçekleştirilebilmektedir. 

Firmamız başta Avrupa ve Asya olmak üzere tüm dünyaya taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir. SC International Logistic aynı zamanda Türkiye'de üretilen hazır giyim, tekstil, gıda ve teknolojik ürünlerin de tüm dünyaya ulaştırılması konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamız başlıca Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı hizmetleri verirken müşterilerimize Depolama ve Lojistik hizmetleri de sunmaktadır. Böylelikle taşınacak ürününüz ile ilgili her aşamanın oldukça profesyonel ve güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. 

SC International Logistic sunduğu taşımacılık hizmetlerinde müşterilerine uygun fiyat ve hızlı teslimat için çeşitli planlamalar gerçekleştirmekte, sizin için en uygun taşımacılık yöntemini seçmektedir. Bu da göndericisi olduğunuz ürünlerin adresine en kısa sürede ve güvenli şekilde taşınacağının garantisini sunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden, sizin için en uygun teklifi almak için ise Teklif Al sayfamız üzerinden bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Teklif Al