Uluslararası Nakliye, Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, yüklerin bir yerden başka bir yere taşınması için kullanılan eski ve güvenilir taşımacılık yöntemlerinden biridir. Bu taşımacılık yönteminde bildiğimiz trenlerin aksine yük taşımak için üretilen özel trenler kullanılmaktadır. Trenlerin günümüzde de hala aktif bir şekilde kullanılıyor olması demiryolu aracılığı ile taşımacılık yapılmasını da mümkün kılmaktadır. SC International Logistic olarak alanında uzman kadromuz ve 10 yıllık tecrübemizle profesyonel hizmet sağlamaktayız. 

Demiryolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre daha az maliyetli bir seçenek olup, sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız tam da bu noktada başta Avrupa olmak üzere dünyanın çeşitli noktalarına demiryolu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. SC International Logistic olarak geniş iş ağımız ile gerekli görülen durumlarda yükünüzün demiryolu istasyonuna, sonrasında ise tekrar yüklenip teslimat noktasına ulaşmasında profesyonel hizmet sağlamaktayız. Bu sayede yükünüz veya teslimat noktanız demiryolu istasyonundan uzak dahi olsa yükünüzün güvenli şekilde transferini gerçekleştirebilmekteyiz. 

Demiryolu Taşımacılığı

SC International Logistic, demiryolu taşımacılığı hizmetine ek olarak gümrük ve sigorta işlemi gibi dökümantasyon işlemlerinizin de en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede yalnızca yükünüzün teslimat noktasını bizimle paylaşmanız yeterli olmaktadır. Tüm nakliye ve evrak işleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir. 

Siz de demiryolu taşımacılığı hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızı ziyaret edebilir, Teklif Al sayfamız üzerinden sizin için en uygun demiryolu taşımacılığı teklifini alabilirsiniz.

Teklif Al