Uluslararası Nakliye, Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri

Gümrükleme

Gümrükleme hizmeti ürünlerin farklı ülkeler arasında taşınması sırasında gümrük işlemlerinin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır. Bu hizmet ürünlerin ülkeler arasında çıkış ve giriş işlemlerinin onaylanması anlamına gelmektedir. Gümrüklerde giriş ve çıkışlarına izin verilmeyen yükler hedef noktasına ulaşamayacağı için gümrükleme hizmeti büyük önem taşımaktadır. Firmamız alanında uzman kadrosu ile taşınacak ürünlerinizin gümrükleme ve evrak işlerinin doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede ülke giriş ve çıkışlarında herhangi bir sorun yaşanmaması sağlanmaktadır. 

Gümrükleme hizmetleri genel manada ithalat ve ihracat belgelerinin hazırlanması, gümrük vergilerinin hesaplanması, gümrük muayenelerinin gerçekleştirilmesi, belge düzenleme ve takibi gibi işlemler olarak adlandırılmaktadır. SC International Logistic olarak tüm bu belgelerin hazırlanması ve yükün gümrüklerden sorunsuz geçmesi için profesyonel hizmet sunmaktayız. Gümrüklerde olası bir eksik veya yanlış evrak durumu teslimatın yapılamaması anlamına geldiğinden dolayı bu işlemler çok büyük önem arz etmektedir. Firmamız 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerine bu konuda en iyi gümrükleme hizmetini sunmaktadır. 

Gümrükleme

Alanında uzman ve tecrübeli bir lojistik firması tarafından sağlanacak gümrükleme hizmeti ile müşterilerin hiçbir zaman kaybı ve sorun yaşamadan ürünlerinin teslimatı hedeflenmektedir. Aksi taktirde yükün gümrükte uzun süreler beklemesi ve teslimatın gecikmesi kaçınılmazdır. Bu sebeple gümrükleme hizmetinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi sizin için işlerin daha kolay çözülmesi anlamına gelmektedir. 

Siz de Gümrükleme hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, dilerseniz de Teklif Al sayfamız üzerinden size özel en uygun teklifi alabilirsiniz.

Teklif Al