Uluslararası Nakliye, Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri

Denizyolu Taşımacılığı

SC International Logistic olarak 10 yıllık tecrübemiz ile profesyonel denizyolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Denizyolu taşımacılığı hizmetimizde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşan firmamız, ürün ve yüklerinizin başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünya genelindeki tüm limanlara güvenli ve zamanında taşınmasını sağlamaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı uluslararası nakliyat ve taşımacılıkta en çok kullanılan taşımacılık yöntemlerinden biridir. Özellikle büyük hacimli yüklerin tek seferde ve güvenle taşınabiliyor olması denizyolu taşımacılığının sıklıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Firmamız, denizyolu taşımacılığının her avantajlarını kullanarak müşterilerine son derece profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman kadromuz ve geniş iş ağımız ile her türlü yükün istenilen teslimat noktasına ulaşmasını sağlamaktayız. Bize ulaşmanız halinde yük boyutunu, yük tipini ve gideceği limanı öğrenen ekibimiz yükünüze en uygun geminin yükünüz için hazırlanmasında güvenilir hizmet sunmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

SC International Logistic, denizyolu taşımacılığına ek olarak yükünüzün limana uzak konumlardan limana ulaştırılması, konteyner yüklemesi ve boşaltması gibi birçok konuda da çözüm ortağı şeklinde hizmet sunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak yükünüz ile ilgili gümrük ve sigorta işlemleri de talep etmeniz halinde tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Böylelikle siz sadece yükün teslimatı ile ilgili bizleri bilgilendirip, başka hiçbir detay ile uğraşmamız olacaksınız. Firmamız uzun yılların getirdiği tecrübesi ile denizyolu taşımacılığında A'dan Z'ye tüm işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. 

Siz de Denizyolu Taşımacılığı hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, dilerseniz de Teklif Al sayfamız üzerinden size özel en uygun teklifi alabilirsiniz.

Teklif Al