Uluslararası Nakliye, Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalama

Taşıma sürecinde oluşabilecek riskleri minimize etmek, mal ve yükleri güvence altına almak için sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Yapılan bu sigortalama işlemleri taşıma esnasında oluşabilecek zarar ve risklere karşı ürün ve yükü büyük ölçüde korumakta, oluşan zararın belli bir oranını karşılamaktadır. SC International Logistic olarak sigortalama konusunda müşterilerimizin ürünlerini kapsayacak ve koruyacak sigorta çeşitleri sunmaktayız. Sunduğumuz sigorta kapmasında ürün ve yükün hasar, kayıp, hırsızlık, yangın, kaza ve diğer olumsuzluklara karşı korunması amaçlanmaktadır. Taşınan ürün ve yükler değerli malzemeler olduğundan sigorta yapılması da bu anlamda büyük önem taşımaktadır. 

Sigortalama

Firmamız alanında uzman ekibi ile taşınacak ürün, taşıma şekli ve buna bağlı oluşabilecek riskleri analiz etmektedir. Yapılan analiz sonucunda da yük ve ürün için en doğru sigorta çözümü müşterilerimize sunulmaktadır. Sunduğumuz bu sigorta ile yukarıda da bahsettiğimiz gibi taşıma esnasında oluşabilecek her türlü zarar ve kayıpları minimize etmekteyiz. SC International Logistic olarak sigorta işlemlerinin tamamında güvenilir sigorta şirketleri ile çalışmaktayız. Aynı zamanda sigorta poliçelerinin hazırlanması, prim hesaplamaları, sigorta şartlarının değerlendirilmesi ve sigorta dosyalarının yönetimi gibi tüm süreçler firmamız tarafından titizlikle takip edilmektedir. Böylelikle müşterilerimizin tüm bu süreçlerden memnun kalması amaçlanmaktadır.

Siz de Sigortalama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, dilerseniz de Teklif Al sayfamız üzerinden size özel en uygun sigorta teklifini alabilirsiniz.

Teklif Al