Uluslararası Nakliye, Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri

Intermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılık, farklı taşımacılık hizmetlerinin birleştirilmesiyle gerçekleştirilen ve planlanan bir taşımacılık yöntemidir. Bu taşımacılık yönteminde müşterilerin ürün ve yükleri hızlı, güvenli ve uygun maliyet çerçevesinde taşınmasına olanak sağlamaktadır. SC International Logistic olarak tam da bu noktada etkili ve profesyonel taşımacık hizmeti sunmaktayız. 

Diğer taşıma yöntemlerinde genellikle tek bir taşıma aracının kullanılması beklenirken intermodal taşımacılık yöntemi farklı taşıma yöntemleri birleştirilerek gerçekleştirilmektedir, Bu yöntemler arasında karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ve havayolu taşımacılığı yer almaktadır. Böylelikle her taşıma yönteminin avantajlarıdan yararlanarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en iyi taşıma planlaması yapılmaktadır. Firmamız alanında uzman kadrosu ve sektör tecrübesi ile birden fazla taşıma yönteminin planlanması konusunda etkili çözümler sunmaktadır. 

Intermodal Taşımacılık

Intermodal taşımacılıkta müşteriye avantaj sağlanabilmesi için alanında uzman bir firma ile çalışılması gerekmektedir. Aksi taktirde ürün ve yükün çok sayıda yöntem ile taşınması maliyeti ve süreyi ciddi anlamda uzatabilmektedir. SC International Logistic olarak intermodal taşımacılık sürecinin planlaması, rotanın oluşturulması, taşıma işleminin takibi ve teslimat yönetimi konularında profesyonel hizmet sunmaktayız. Bu sayede müşterimize özel taşıma metotları belirleyip, güvenli ve hızlı teslimat sağlamaktayız. 

Siz de ürün veya yükünüzün doğru planlama ve yönetim ile intermodal taşımacılık kullanılarak taşınması ile ilgili bilgi almak için İletişim sayfamızı, teklif almak için ise Teklif Al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teklif Al